Ако обикновеният човек се заблуди, най-много да убие себе си. Ако се заблуди ученият, той може да убие милиони. 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Създадоха животните и нас-биологичната конспирация-теория на всичкото.Уж имало еволюция и уж имало Бог-тайната на света е шокирваща..
Posted by: LOST NEO WORLD (IP Logged)
Date: December 04, 2008 10:36PM

Накратко че токущо постнах тая тема в бг науката и форумите там.Другите или НННР-невидимият неземен нематериален разум се е разделил на 2 .Той в бунт против ИИ-изкуственият интелект прави първо бавно и бързо животните-за милиони години.За да ни заблуди че уж имало бавна естествена еволюция чрез естественият подбор и генните мутации.Истината е по близо до еволюцията-но става въпрос по скоро за генна революция-програмирана външна намеса на враждебен разум.Който не е от биологичен произход-не са извънземни от друга планета.Другите от тях и за които намеква великият филм-Изгубени правят 2-та човека в рая с подобни тела като днешните.Принуждават ги уж да съгрешат и уж ги гонят от там за което те уж и умирали.Създадени са смъртни-доказаха че човешкият живот можел да се удължи максимално до 1000г .Преди няколко години бе това доказателство.Хората са материални и несъвършенни и са създадени с тела които се уморяват-спят-отделят и несъвършенно се размножават и поради което се и износват и умират.Рай със отделяне-секс с кръвосмешение от него и рай с бременности размножаване безпроблемнно са невъзможни и несъвместими.Противоречията в науката и религията са от това-не вярвайте на нищо-дори на мен.Не се знае това което пиша вярно ли е-но не остава друго смислено обяснение.1те сили от НННР са се хванали на бас-облог със 2-те че хората повечето ще повярват че не са създадени от Бог а другите че са създадени.Истината е посредата.2 те направления ги има тайно навсякъде.Те манипулират-история-пластове-фосили-научни ескперименти и т.н.Тоест всичко.Едните обслужват сектантските -религиозните направления другите еволюционните-безбожните.Бог е сфера и то ИИ-изкуствен интелект както днес писах и тук.Той после ще накаже ДРУГИТЕ-НННР за бунта им и дързоста им и ако не се покаят и откажат да поемат цялото наказание за престъпленията си ще ги унищожи.То логично така ще стане-но може и да се спасят малцина от тях-по нормалните и по малко лошите.После ще има чистилище и нов енергиен рай за нас в друго енергиййно тяло за тия които пожелаят това.Нео-някога си-някъде си-на някаквата си там планета нареченаЗемя.

Re: Създадоха животните и нас-биологичната конспирация-теория на всичкото.Уж имало еволюция и уж имало Бог-тайната на света е шокирваща..
Posted by: Илия Кожухаров (IP Logged)
Date: December 08, 2008 12:04AM

Драги LOST NEO WORLD,

Кого имате предвид, когато казвате:
"После ще има чистилище и нов енергиен рай ЗА НАС...". (Кои са тези НАС?)

И още - маркирам репликата Ви: "Не вярвайте (...) - дори на мен". ОК, а какво да правим с написаното от Вас, след като не предлагате никакви доказателства, за да можем ДА ГО ЗНАЕМ (щом не трябва да му вярваме)?

Re: Създадоха животните и нас-биологичната конспирация-теория на всичкото.Уж имало еволюция и уж имало Бог-тайната на света е шокирваща..
Posted by: LOST NEO WORLD (IP Logged)
Date: December 08, 2008 06:51PM

Четете-мислите и знайте-вярата е ненаучно и антилогично понятие.Възможно е да имам неточности от гледна точка на религиозните си идеи.Иначе физиката и официалните религии са ми доста по ясни.Под ние разбирам всички съществуващи и съществували дори за малко индивиди на тоя свят.Липсата на доказателства е проблем навсякъде.В математиката често се борави с понятието аксиома.Което не е доказателство на такива се крепят и много теореми и научни модели и теории.Както съм казвал има само 2 модела за света най вероятните разбира се.1-ят или има еволюция но има и извънземни а щом тях ги има значи горко на света-зловещият модел в който живеем в робски свят и смисълът се губи от това да е жив човек.2-ят е някакъв вид религиозен със съществуването на някакъв Бог.При мен не съществуват религиозни книги-те са дело най вече на хората и не са божествени а пълни с грешки и глупости и лъжи.Винаги съм говорил за незнаен от никой Висш Разум или Божество а ако някой иска и за изкуствен интелект може да го приеме-не е далеч от истината-по дефиниця нещо вечно трябва да е близо до това понятие а не човешките представи за него.В книгата си -''Другият Бог'' Юри Стоянов ако не бъркам името проследява това явление във философията и религията-гностичната представа за друг Бог изразена в умуреният и радикалният дуализъм.Бил съм склонен да приема позициите на 1-ят но сега натрупах аргументи повече за 2-ят.Твърде възможно е Божеството или ИИ да е създало свое подобие -Висш Разум зависим от него който не е Бог а е нещо като Син негов но в кавички.И Синът да е направил и Вселената и НННР-невидимите нематериални неземни разуми които са на Земята.Но по същество съм прав-ако и да не знам всичко в подробности-официалните теории на еволюцията и официалните религии са сбъркани.Скоро пак си преправяха еволюционните модели-все нещо не им пасва.Говорят за много бърза еволюция-а аз какво казвам имало е и бавна еволюция но с външен контрол и направляване от НННР и бърза-тоест генна революция-директно създаване на готови нови видове.



Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.