Ако обикновеният човек се заблуди, най-много да убие себе си. Ако се заблуди ученият, той може да убие милиони. 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
2 типа извънземни са във война-създателите ни и другите.Няма Богове-има програмирана еволюция във Вселената.
Posted by: Anonymous User (IP Logged)
Date: March 19, 2009 08:43PM

Привет на всички.Най накрая като че ли доказах всичко и то без противоречия-научни и логически.Аз съм писъл често в един от любимите си форуми тук макар и с различни никове но почеркът ми може би прозира.Премахнах всякакви Божества-било то изкуствени или естестевни-сферични или не.Всяка религия е несправедлива лъжлива и невъзможна и фантастична и е продукт на ония които аз наричам Другите-НННР или НННРС-невидими нематериални неземни разумни същества.Понеже съм писъл и друг път тук затова няма да се повтарям само ще припомня.Съществуват безброй полета от кубични светове-матрици в които се появяват циклично и автоматизирано винаги други светове-тоест Вселени и се появява живот в тях под действие нь детерминирана програмирана еволюция.Бог не може да има поради много причини.Как е без начало-как е с безкрайна памет...как така прави нещо и какво прави цяла вечност-защо е направил живота веднъж само...как така обича като самотник би следвало да не може да обича...разбира се и заради еволюцията на вселената и доказателството че има хищни диви видове които не може да са от Бог направени не може да са и от дявол или демон или нещо подобно зло нито да са паднали от небето.Всъщност те са направени от 2 типа енергийни същества които вероятно са направени от биологични извънземни и са изхвърлени от последните в нашия свят поради бунтът си.Те са във война помежду си-тези които са създали мъжа и жената и противниците на живота и на създателите.Те просто са против създалите ги биологични извънземни.те са против живота и вмешателството в естественият ход на програмираната еволюция в кубичната клетка-свят-матрица.Просто си доизбистрям и доуточнявам теориите.Има ли животни има и извънземни има и еволюция било то и не тази за която говорят учените- те вървят заедно.НННРС са създавали поетапно през различните геологични периоди различните видове за да заблуждават и да контролират умове ипсихики-те са тук -скука им е-ние сме тяхното хоби и опитно зайче и мишле.Така че нито типичните еволюционисти нито креационистите религиозници са прави-припомням и това понеже никой не е длъжен да чете наред темите ми и долната в която точно това съм го писъл.Така че животът е вероятно един изживейте си го без глупави и вредни поробващи теории.Кой в каквото вярва често и това му се случва и така му контролират живота.Моята история съм я описвал тук.Не се оправих нито на 1.2.9г нито на 1.3.9 което доказва за мен че нито библейските нито гностичните религии са верни.Военните са прави-май ще се оправя чак на 1.8.9г когато се навършват 9г-9 кръга на ада откак ме писаха НГВС заради нестандартни религии.Тогава и ще си доплатя заради 9г занимаване с религии-уникални съвпадения при мене има много.Примерно-жената отздолу е с името и лицето на момичето от адвентната църква което ми разби душата.Детето от 6 етаж прилича досущ на момичето-2то пак от сектата което ми разби сърцето и много други...Всичко почна през август ще свърши и тогава.И това е по логично-да няма бог.Иначе трябваше всеки от нас да го осъди заедно с животните за нанесените ни безброй щети при това безкрайно незаслужено и нечестно.Кофти ми е че нещо човешко и религиозно умря в мен но в името на истината е трябвало да стане така.Повече няма да пиша тук и изобщо-свърших си работата.Открих истината след много дълго търсене и борби и падения.Който иска да научи повече-има мои теми тук доста-доказателство до какво водят идиотските религиозни теории.Също и в личната ми страница в WWW.BIS.BG там съм с ник-ЧЕЛСИ ШАМПИОН НА ЕВРОПА И СВЕТА.ЖИВЕЙТЕ СИ ЖИВОТА КОЛКОТО МОЖЕ ПО ЛЕКО И ЗДРАВОСЛОВНО-ТОВА Е НАЙ ВАЖНОТО.АКО НЕ ВЛЯЗА И НЕ ПРОМЕНЯ ТАЗИ СИ ТЕОРИЯ ЗНАЧИ Е ИСТИНА И НЕ МИ СЕ Е СЛУЧИЛО ДОБРО НЕЩО ОТ НЯКАКЪВ БОГ И ДО 1.8.9Г.УСПЕХИ НА ВСЕКИ.И В АДВЕНТНИЯ ФОРУМ СЪМ ПОКАЗАЛ ЗАЩО РЕЛИГИИТЕ НЕ МОГАТ ДА СА ВЕРНИ-НАРОЧНО ГИ ПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ ТИЯ НЕЩА-ЗАЩОТО СА СЕНТЕНЦИЯТА И КРАЯТ И НАЙ ВАЖНОТО ОТ МЕН-WWW.blagodat-bg.net

Re: 2 типа извънземни са във война-създателите ни и другите.Няма Богове-има програмирана еволюция във Вселената.
Posted by: Anonymous User (IP Logged)
Date: April 04, 2009 08:59AM

Това обаче което съм написъл по горе тук в последствие се оказа безсмислено и неверно защото му намерих слабости и недостатъци.Ще кажа един само-или 2-3.Тази теория е вид екзо-езотеричен уфогностицизъм-миш маш от митове-религии-наука..Видно ече вкарвам имитовете тук-забранените дървета и т.н..Явно съм цар на фантастиките-философиите и всякакви нови теорийки.Защо уж сътворените от материални Нло енергийни същества ще са във война помежду си-защо едните ще са против живота..И как са се погодили едните да направят примерно по нехищните а другите хищни животни-и защо да ги правят като уж са против живота...2 Слабост е биологичните-от материя извънземни защо ще правят енергийни същества и да рискуват правейки ги по висши от себе си.3 Не ли е могло да направят и себе си от енергия щом са такива факири-Богове на новият разумен живот...Могат да се зададат още доста неудобни въпроси но до тук-връщам се към идеята си за 1 незнаен нерелигиозен Бог на умерените дуалисти-без тъп гностицизъм-уфологизъм-сектантизъм и т.н.Там съм намирал най малко недостатъци-проблемът там който ме е карал да се съмнявам в нея теория е бил по скоро морален-а не от логично естество.Скоро излизам от интернета окончателно което означава край с десетките ми теми-постове и тук и навсякъде-около 21.4.9г когато чудото ще стане с мен-със съдбата си ще докажа именно тази по особена теория за която споменах токущо.

Re: 2 типа извънземни са във война-създателите ни и другите.Няма Богове-има програмирана еволюция във Вселената.
Posted by: Илия Кожухаров (IP Logged)
Date: June 30, 2010 12:30PM

За всеки, който евентуално прочете текста на UFO GOD UFO DEVIL от 19.03.2009 едно пояснение на използваното съкращение "НГВС". По всяка вероятност то би следвало да означава: "Не Годен за Военна Служба".



Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.