Тук е мястото за онези послания, които по преценка на авторите си не се вписват в нито един от следващите надолу Суб-форуми. 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Изповедта на една атомна централа
Posted by: Любомир Стайков (IP Logged)
Date: September 27, 2005 11:07PM

Здравейте,
От този сайт научих, за книгата на проф.Марко Семов "Изповедта на една атомна централа".Разбрах също така, че е много трудно (почти невъзможно) да я намериш. Моля ако някой все пак има повече информация за тази книга да ми пише.
Предварително Ви благодаря



Любомир Стайков

Re: Изповедта на една атомна централа
Posted by: Илия Кожухаров (IP Logged)
Date: September 28, 2005 03:30AM

Уважаеми господин Стайков,

До преди година и аз не знаех за книгата на Марко Семов. Когато поканих господин Козма Кузманов да сподели вижданията си за съдбата на ядрената ни централа, в края на подготовката на материала той ми донесе един екземпляр. Прочетох я. Не останах много очарован от опита да се влее белетристична декорация в повествованието и то под формата на "изповед" на една ядрена централа. Има немалко места в тази книга, които звучат и наивно, и смешно. Но това (така или иначе) е само една моя лична преценка.
В същото време от нея могат да се научат определен кръг неизвестни факти.

Ако споделите някакъв пощенски адрес, ще направя опит да удовлетворя желанието Ви да имате текста.


Re: Изповедта на една атомна централа
Posted by: Любомир Стайков (IP Logged)
Date: September 29, 2005 02:15AM

Искрено съм Ви благодарен, че така бързо откликнахте на моето запитване.
Ще Ви бъда безкрайно задължен, ако ми изпратите текстове от тази книга. Между нас казано и аз не очаквам много от книгата, но все пак желая да се запозная с нейното съдържание.

Ето и адрес:
ПК:6000; гр.Стара Загора; кв:"Железник", ул "Загорка", бл№ 21, вх:0,ет:1, ап:22
Любомир Стайков

Предварително Ви благодаря.

Re: Изповедта на една атомна централа
Posted by: Карла (IP Logged)
Date: October 01, 2005 12:45PM

Уважаеми господин Кожухаров,

Не откривам заглавието в каталога на Народната библиотека. Няма го и в университетската билиотека.

Мога ли да Ви помоля, да съобщите издателството и да помолите господата да попитат въпросните издатели дали са предоставили екземпляр на Народната библиотека както изисква закона. Ако са го направили имат ли протокол.

Карла




Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.