Тук е мястото за онези послания, които по преценка на авторите си не се вписват в нито един от следващите надолу Суб-форуми. 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Най добрата съвременна електронна музика!Давам и връзки и хитове!
Date: August 20, 2013 12:26AM

Тазих тема ще е последното което ще напиша тук!Музиката е моята голяма обич!Hяма да пиша за влиянието й по отношение намирането на заблуди или истини защото и там нещата са сложни!Ще спомена само че както ножа и музичката дори и най великата може и да помага и да пречи!Ако се пренебрегне разумът тогава от еуфорията от нея може да се литне в лъжливи висини!Давам първо връзки!Във фейсбука сайтът ми-името ми е-Лети към щастието!С аватар на актйора от предградие 13-Дейвид Бел!Там имам част от музиката!Във bis.bg съм Лети високо към щастието-но там трудно се открива страницата ми и все пак имам 50 велики мп 3ки!Дори част от музиката ми там я няма във ютуб!В ютуб съм с името-Fly high to happiness и аватар на същият актйор!Имам доста повече музика и в плейлиста си-като добавени любими!Сега ще пренебрегна мързела си и ще дам някои от най добрите хитове от жанра с имената им!1 Vol Deeman-Caling Me back home!!!!2 Vol deeman-Magnetica!!!3 Bluebear Project-Twilight!4 Afgin-Without you!!!5 Dmitriy Bulakov-Cape town(Mike van Fabio remix)!!!6 Tuomas J-Skyline!7 -Uplifting trance-Butterfly flight!!! 8- Alice Deejay-The lonely one!! 9- Substate-horizon !!10-EPL Theme song!! 11 Epic trance-The end is over!!! 12 Epic trance-Above the horizont!! 13 Vlad Gee-7 sunrise!!14 Melodic trance-4677890!!! 15 Melodic ambient orchard metro !!16 Roger Shah & Signum-Healsville sanctuary(roger Shah mix)!! 17 Chillout mellow trance!!! 18 DNS Project-Mindful(DNS Project remiX)!! 19-Please relax & listen trance 50!!!20 Alex Morph feat Sylvia Tosun-Angels love!!21-Amir Farhoodi Askan-For love!!22 Dr Skendy-Russian Dream!!! 23-Dream Trance_Electronic Dream_s!!!24 Dj Shah-Now or never!!25-Dj Jean -Ibiza Dream!!!26-Vher Vizzuett-El Shadai!!!27-lange-Follow me! 28-Mark Rustell-remember when!!!29-Santona-Away from the world!!!30-Simon o Shine-Great expectation!!!31-Daniel Kandi-Flying blue!!!32-Damian Wasse Manuel Lesaux-Atlantis!!! Njoy!!!!

Re: Най добрата съвременна електронна музика!Давам и връзки и хитове!
Date: August 20, 2013 12:36AM

Извинявам се за печатната грешка още в първата думичка!Чак и мен ме подразни но какво да направя -свършен факт а хем внимавах много!Проверих си цялата тема но понеже Кмп плеерът ми заби остана едно бяло петно на екрана което се мъчих да заобикалям непрестанно като пишех по първобитният начин и затова просто не съм я видял!Иначе музиката е изумителна!Ако прослушате на нормални а и малко на бързи обороти-1.05 скорост още първото парче от списъка ще разберете за какво става въпрос!Редът на хитовете беше случаен!В бис.бг най добрите дето ги няма тук са с имената -великата и готина но на латиница!Без да исках им затрих заглавията и диджеите!Приятно слушане!

Re: Най добрата съвременна електронна музика!Давам и връзки и хитове!
Date: November 15, 2013 04:07PM

33 Tranzlift vs AiryBoy-Butterfly(Ronny K Emotion Remix) 34 Ronny K vs Vasaio feat Jacub Hubner-I&# 35 Taleamus-Heavainu Shalom Aleichem 36 Soprano Trance Dreams Producter by Starman65 37 Samuelzone-I love you 38 Sundawner-Krystal Dreams 39 Sunset over the sea 40 Phalanx-Symphony in GMinor 41 Phillippe El Sisi feat Sue Mclaren-Last Hope! 42 Nitribit-Memories(Radio chant mix) 43 It is fine day-dj Onyx remix! 44 Gladiator-Now we Are Free (Vanni G Remix)! 45 Jamess Williams-Alexandria! 46 Jan Johnston-Happy Ending(Jorn Van Deynhoven Sasha Milde remix)! 47 Fast-Transmission 48 Coriphaeus-I walk alone this earth! 49 Emad Setayesh-Destination (Ancient Mind remix) 50 Amaya-amaya castra remix 51 Alice Deejay- The Lonely one 52 Andain-Beautifull Things (Jorn Van Deyhoven_s_Sundale Mix) 53 Transemission-intermission 54 Samara-Verano(Fast Distance uplifting mix) 55 Alex Ender-The Last Breath!Тия са просто изумителни-най невероятната музичка от този жанр!Ще добавя и някои германски-руски шлагери за десерт! Beatriche Egli-Mein Herz 56 Chilling Crew-Frozen Time Anna Maria Zimmermann-1000 traume weit 57 Ethilas-Oslo 58 Foggy-Come into my dream! 59 TDL013 Rymania-Pure Emotions(Tranzlift remix) 60 Soundlift-Freedom!Njoy!



Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.