Противниците на религиите твърдят, че те (религиите) постоянно въвеждат хората в заблуждения. Религиозните адепти твърдят, че нерелигиозните хора са в дълбоко заблуждение. Дали може да се отсъди, кои грешат? 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Най новата наука все повече доказва Бог-незнайният-не религиозният.
Posted by: infinityimpossible (IP Logged)
Date: July 26, 2006 12:42PM

Ето ви нещо по ново.Списание;;Андромеда;;брой4 на 2006гЗаглавната страница гласи-;;Вселената е вечна;ами ако астрономите грешат.Може би не е имало Голям Взрив.Последното все повече се доказва и все повече поставя Вселената в мистериозен нов блясън.Дори се твърди че е имало много на брой такива взривовеОткрити са още галактики във Вселената по стари от нея.Като пример-В края на 2005 г.е открита в съзвездието Кит галактиката HUDF-JD2 която е съществувала само 700 млн.г след големия Взрив.Физически невъзможно.Поради малкото време за сформирането й и типа на галактиката..600 милиарди Слънчеви маси е масата й.Или 4 пъти повече от масата на Млечният Път.А това учените определят като гигантска галактика.А после откриват;че в най добрият случай тази галактика се е формирала-200млн.г след Големият Взрев; а в най лошият-100 млн.г преди него.Говори се за грешки в реликтовото лъчение измерено 2003г.Същото което уж доказваше някак си Големия Взрив.Това е накратко.За моралната-психологичната страна на въпроса няма да говоря защото и тук и изобщо е казано много.Най вече предположения недоказани по никакъв начин.Като изключим абсурдите на официалните религии които опорочават идеята за Бога въобще няма достатъчно или никаква база данни която да опровергае съществуването на Бога.Напротив.Интерестно е защо атеистите все някак си некоректно се занимават с очевидните слабости-лъжи-глупости на официалните-митове-религии.Защо ли...

Re: Най новата наука все повече доказва Бог-незнайният-не религиозният.
Posted by: infinityimpossible (IP Logged)
Date: July 26, 2006 12:49PM

В субфорумът -;;Заблудите в науката;;постнах мини извадка от списание-;;Вселена наука и техника;;;ОТ МАЙ 2005Г .Заглавието му е -;;Компютър ли е Вселената;;.Статията е физична-продукт на информатиката и някак си е и эпо сложна и по мястото й и е там.Затова желаещите да видят нещо повече по темата могат да я прочетат там.Няма да я повтарям тук.

Re: Най новата наука все повече доказва Бог-незнайният-не религиозният.
Posted by: the_nookie (IP Logged)
Date: August 12, 2006 02:26PM

ma aide stiga ste si go vadili de izmislete ne6to sami:D

Всички не могат да са физици.Измислил съм много неща сам.
Posted by: infinityimpossible (IP Logged)
Date: August 14, 2006 03:15PM

Това го казвам на всички които ще влизат тук и след години.Моля не отговаряйте.Не изпадайте в смешни ситуации и положения като участникът по горе критикуващ ме.Не заблуждавайте и манипулирайте хората.Аз не съм длъжен и няма да стоя тук винаги и няма да отговарям.Така;че щом не ви харесва дадена тема-просто не я четете.Не говорете безсмислици и неверни неща.Няма да чета и отговарям.Аз давам нова информация и нови хипотези.Само това е най важното.

Re: Най новата наука все повече доказва Бог-незнайният-не религиозният.
Posted by: Anonymous User (IP Logged)
Date: April 04, 2009 09:46AM

Най истинското ми първоначално учение от което за съжаление се отклонявах-идеята за незнайният 1 Бог на умерените дуалисти.После от горчив опит разбрах че нито уфо нето гностичните нито матриционните и ли какви да е други теории са по смислени от нея.Да си го кажа ясно броени дне преди да изляза от интернета завинаги.Не ме интересува кой какво написъл или ще напише-и без това не дават никакви сериозни контрааргументи.



Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.