Противниците на религиите твърдят, че те (религиите) постоянно въвеждат хората в заблуждения. Религиозните адепти твърдят, че нерелигиозните хора са в дълбоко заблуждение. Дали може да се отсъди, кои грешат? 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
В рая клонираха мъртъвци-смениха Вселената.Божествата са безброй.
Posted by: LOST NEO WORLD (IP Logged)
Date: January 02, 2009 07:27PM

Всичко е конспирация.Вселената-Земята-дори телата.1.1.2009г ми бе щастливият ден.Най накрая успях да си събера всички знания и да дам една единна теория на всякакво ниво.Тези които разбират от науката ще ме разберат че Вселената и Земята не може да са дом на никакъв Рай.Хаотична-ентропийна-взривяваща се-бясно разширяваща се и т.н. смъртна Вселена не може да е Вселената на религиозниците.Земята-Луната-планетите и луните им все надупкани с кратери-доказателства за удари с небесни тела и то от самото им начало още на появяване.Нестабилно земно ядро и звезда-Слънце-нестабилно и променливо и проблемно магнитно поле с полюси които доказват че раят не може да е бил тук.Полюсите-ледът там не са дошли уж от потопа.Доказано е че такъв всемирен е нямало-имало е малки местни наводнения.Водата в тия ледове е огромна-от къде е дошла-не е дошла от преливането на световните океани нали...При един потоп уж водата изсипана за да покрие почти 10 км върхове на Еверест и др.върхове просто щеше да е много повече -не се е изпарила-не е влязла в земята-къде е тогава...Достатъчно е да се погледне небето и миналото на вселената и земята в пробите от ледовете и се вижда в какъв смъртен временен нестабилен свят живеем.Аз съм стигнал до извода че ако има бог-то той трябва да има безброй лица.Нещо като отворена сиамска безброица така да се каже-въпреки че е неточен израз-само сравнение.За да не си повтарям геометричната и физична картина и аргументи за света и тази ми теза ще спра дотук.Мисля че и тук а и във вече моята лична страница на адрес-www.bis.bg съм писъл по въпроса.Там съм с ник-БОЖЕСТВЕН ЧЕРВЕН РАЙ с емблемата дърво на английският Нотингам Форест.В блоговете и във фен клубовете имам по подробни теми.Пари не искам-безплатно е.Тук обаче се връщам към въпросът с конспирациите и клонирването.По презумция само един Бог би следвало да има право да твори разумен живот щом като той е вечен.Без значение как се е появил-правен ли е от матрица или нещо друго.Без значение има ли го като такъв или е вид ИИ-изкуствен интелект или нещо друго неразбираемо за нас.Така че и тук официалните религии пак издишат.В друга слънчева система на друга планета в истинският Рай демоните са подмамили хората да поискат да си създадат свой живот.Това е било греха-не жаждата за знания или нещо друго.След като са съгрешили енергията на животът им е била отнета в миг от Божеството-угасен им е бил токът на живота и те са паднали мъртви.Точно наобратната на най конспиративната книга-Библията.Библията казваше че уж в деня в който щели да ядат от забраненото дърво те щели да умрат.Да ама не е станало.Защото е писана от хора движени от демони не святий или какъв да е божествен дух.Разбира се това е така защото е пълна с глупости и абсурди но това е съвсем отделна тема за която съм писъл и тук на други места.Тогава демоните взимат от телата им клетки-клонирват ги-създават размножителни ембриони и после след като ги отглеждат им промиват мозъците и блокирват паметта и уж ги изкушават в рая със своя помощник-говорещата змия-сатана.Тази историйка смешна- доказва че те са едно-ако бе Бог Богът на библията той щеше да изолира демонът не да го пуска на чужда територия и то на несъгрешили още хора.То е все едно в бъдещ рай където и да е богът да пусне пак ей така демон-троянски кон-вирусче-как ли би се харесало това на пуританите и пасторите...Ами това е основно-и тук и в личната ми страница съм доказвал че тоя секс за деца със животните не върви с какъвто и да е рай защото те създават големи проблеми.Или хората в раят не е трябвало да се размножават.Казах го колкото мога по опростено и ясно и съкратено без много да се повтарям и обяснявам -тоест аргументирам.Това е една недоказуема по емпиричен път хипотеза-теория.Бъдещето ще покаже вярна ли е или не е.Засега от милионите мигове на мислене и стотиците книги които съм изчел съм стигнал до тези изводи-умозаключения.Както и това което писах така и всичко в тоя свят е абсолютно недоказуемо.Просто скритости-тайни има много.Никой нищо не знае със сигурност-но някои имат страшно много аргументи за тайната на света които много трудно могат да бъдат оборени.Прогвайте-няма да е лесно на никой.Аз съм прогвал с десетките си свои теории-и с тази също.Тази е най логичната и с най малко минуси и недостатъци и абсурди-и с най много плюсове-отговаря ми на мен лично на най много въпроси.Това е от мен странника в странният свят-Нео-Лост или който съм там със стотиците си електронни имена.Успехи в търсенето на истината на всеки.

Re: В рая клонираха мъртъвци-смениха Вселената.Божествата са безброй.
Posted by: Anonymous User (IP Logged)
Date: April 04, 2009 09:34AM

Това са остарели неща-никовете ми са сменяни 10-ки пъти а тая теория си е пак скрита матриционно подобна гностична глупост.Бог е един-иначе щеше да са робогчета-алюзия-метафора от бог със робот-гог и магог в библията.И трябваше да са в клетки-странно Бог затворен или неподвижен-инвалид-несвободен-стационарни и някак си повече машинни от това а това не е представа за Бог а по скоро за нещо изкуствено-матрици-машини и т.н. А това за клонирването си е хипотеза само за преместването във друга Вселена по може да се спори или приеме но и то е трудно доказуемо а и безсмислено да се мисли май дори за чак такива подробности...



Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.