Ако обикновеният човек се заблуди, най-много да убие себе си. Ако се заблуди ученият, той може да убие милиони. 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Компютър ли е вселената.Доказаха скорост по голама от -с-10 на 106 в секунда...
Posted by: infinityimpossible (IP Logged)
Date: July 26, 2006 12:21PM

Статията е във списание -;;Вселена наука и техника;;..Там се казва ;че учените доказват;че Вселената е като паралелен комютър който изчислява себе си със скорост 10 на 106 в секунда.Което автоматично опровергава Айнщайн за максималната възможна гранична скорост за светлината-с-300 000 км в с.Дори са изчислени броят операцииот началото досега.Броят е 5-май 2005 г-на списанието.10 на 123-чудовищно.От принципите на квантовата механика -холографската теория и т.н се извеждат тези изчисления и теории.Това пак ни насочва към прастарата теория-има ли Бог който да е създал Вселената.Още убедителни доказателства ;че има Бог.Вселената няма как да е сама нещо като изкуствен-самопрограмиран Бог или нещо изкуствено и подобно.Тази хипотеза на Стивън Хокинг за Вселена без начало и край-вечна -циклична и самовъзобновяваща се съвсем наскоро бе опровергана от най новите космологични данни-открития.Също и от новите суперструннитеории на квантовата гравитация.За последното може би-тъй като няма още изградена теория на Великото Обединение като -квантовата гравитация.По точно не е изграден математическият й апарат поради огромната му сложност-и не е напълно или изобщо доказана.Вижте си и прочете си статията-5 листа е дълга.Има много интерестни неща.Много е дълга да я преписвам тук-а и не мисля че трябва и имам и време и воля и търпение и т.н затова.

Моля не отговаряйте.И не се заяждайте.Не четете като не ви харесва.
Posted by: infinityimpossible (IP Logged)
Date: August 14, 2006 03:03PM

Това го казвам на всички които биха влезли тук и след години.Аз няма да съм тук винаги за да отговарям.Особено на безпочвени нападки при които не се представят никакви аргументи-по същество-по темата.Като не сте съгласни-заглавието се вижда ясно-просто не четете.



Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.