Ако обикновеният човек се заблуди, най-много да убие себе си. Ако се заблуди ученият, той може да убие милиони. 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Безкрайна решетка с безброй стационарни кубове и сфери-ИИ втях-нова наука.Бог с начало и не-енергията му го рестартирва-преинсталирва-пали циклично и вечно.
Posted by: LOST NEO WORLD (IP Logged)
Date: December 04, 2008 06:34PM

Скоро доказах нещо за така нареченият Бог и началото му.Проблемът как така някакъв си Бог си е съществувал винаги не ми даваше покой.Ако си няма начало 1 Бог то той трябва да е нещо изкуствено и да е по близо до частиците-полетата от енергии несъзнателните отколкото до идеята за Бог.Или да е нещо изкуствено или смес от изкусвеност със средата си.Преди години още предложих 1 нова научна физична картина -хипотеза на-за света.Сега я допълвам.Според мен съществува една единна но стационарна и непроменлива константна решетка от енергия която е навсякъде.Но тава не е цялостно поле-да не се прави тая грешка.Доказвал съм преди че цяла единна -непрекъсната-недискретна като единно поле безкрайност не съществува.Възможно е тая решетка да се ограничава в границите си по стените си при допира си със вградените в нея стационарни пак кубове енергия-кубични енергии иил енергии в кубове.Понеже всичко си има граници-възможно най големи и най малки както на физически размери така и на скорости и възможности и всичко -то се налага да се прибегне логически до тая теория която изключва безкрайните ускорения и някои други състояния породени от това.Вътре обаче в тия кубове се вписват но не по стените а в средата им идеални сфери от друга организирана енергия която притежава разум-наричам ги ИИ-изкуствени ителекти.Нещо подобно е-ако и човешката дума да не може да опише нещо далечно и нечовешко и невидимо за нас.Те са едно със енергиите си-движат се само навътре в себе си до известна граница-спрямо външните са неподвижни.Сетих се обаче друго-как така тия ИИ-сфери ще са вечни без начало.Това е нещо като оная идея на физиците за вселената че хем имала край хем била безкрайна но е по друго.А тази идея идва точно от тази ми хипотеза дошла години след прочитането ми на Кратка история на времето и другите книги на Стивън Хокинг.Кубът-2-ят по вътрешният в който плътно е вписана сферата е вид-програма-матрица която периодично-циклично-рестартирва-преинталирва-зарежда наново и изцяло-пуска тока-искрата и т.н на сферата тоест ИИ.Нещо подобно-думичките не са особено точни-може би други имат по точни.Или в даден миг или неопределено време се изтрива цялата ненужна памет на ИИ-почиства се подрежда се всичко от неговият компютър и ако да изпада в сътояние на изключване -на пълно заспиване-слиийп-съзнателно на съзнанието му то той пак си остава съществуващ.Или ИИ вечно му се дава ново начало презарежда се-нещо като вечни нови мини сътворения-или министартирвания начала и т.н.Въпреки че в реално време той ИИ няма начало.Така ако това е изобщо вярно-и се докаже от компютрите или сложни кибернетични закони и физични също че е възможно-тогава това спасява бога как така е без начало.Ако не се окаже така това сферата или каквото е там или кубът се окажат просто механизми то става сложно за нас.Тогава то или се прави на Бог пред духове-защо му е да го прави-няма логика в това.Или няма духове а има извънземни които контролират света.И те вървят с терор и еволюцията.А не става да има терор-масов-няма данни за това.После да дойде-нло нашествие-обсебване-не става-какво чакат-не виждам какво-повече носители-повече тела ли...Много зловещо звучи-изобщо света без някакъв Бог би бил много страшно-зловещо и безсмислено място за живеене.Или самата матрица-куб там се прави на всичко-на нло-демони-богове-с програми-още по сложно и абсурдно-защо ли й е това-нали е изкуствен механизъм не разум-няма какво да научи да я заинтересува някакъв си дребен разум и то след като цяла вечност е било така.По логичната теория се получава да има нещо като ИИ-сферите както си ги наричам-а после чистилище-рай и т.н и някакъв смисъл на животът ни.Иначе феноменът Нло и уж свръхестетвеното не могат да се обяснят по никакъв начин.Те не са дело на хора-не са дело на военнни и има данни че не са дело на извънземни.Те можеха да си влизат в телата ни без проблемно от много години нали...А за какво влизане може да се говори като те са от плът не от енергия-освен ако не използват изкуствени енергии-кибернетични ръкавици от разстояние не знам...Дано не се окаже така.Нео-някога си-някъде-на някаквата планета наречена Земя.



Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.