Дали едното е породило другото? (Да речем - за разнообразие.) Или и двете са се появили едновременно? Дали имаме някакво знание по въпроса? Или можем да раждаме единствено хипотези? 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
G-n moderator beshe vi zabraneno da spomenavate g-n Kolev.
Posted by: ---------.-----------.-------- (IP Logged)
Date: March 05, 2005 01:52PM

Zashto toia forym vsichki vie go prevrashtate v niakakav detektivski film...Pishete na Ataviel-"Podozirash che si niakoe poredno prevaplashtenie na g-n Kolev..."Pomislishme e ste se popravili no tova izrechenie sme go propysnali.Zashto se darjite nepochtenno-nekorektno-kakvo iskate-da vzemem drastichni merki li?I se izvinete i se popravete za obrashtenieto si-"Nikolai" kam g-n Mitev.Te sa razlichni hora-a priateliat mi ne se prevaplashtava v nikogo-ako iskashe shteshe da pishe ot klybovedori dryg da pishe vmesto nego-ako iskashe da e nelegalen.Prochetete si za posleden pat poslednata moia tema tyk-i vsichko da priklychi.Imam edna molba kam vas.Za da ne izgori-forymat vi-zaradi niakoi nekorektni ychastnitsi tyk-to se obarnete kam vsichki s apel da ne se spomenava i obsajda priateliat mi-g-n Kolev.Dano vi poslyshat.A ne cheli-nedocheli-vsichko ot nego da vlizat tyk vsiakakvi i da my izkriviavat dymite i da govoriat laji.Na teoria tova moje da prodaljava s godini.Chovekat dori moje da ne e jiv-da e pochinal a vie da si "pliampate"do bezkrai.Imah predvid vsichki-ne tocno vas.Malko sram i smirenie sa zadaljitelni.Nadiavam se da izpalnete tova vashe zadaljenie.Ako ne shte go kaja i po tvardo-mnogo seriozno shte zagazi vashia forym-kadeto iavno po gryb nachin se naryshavat konstitytsionni prava.

Re: G-n moderator beshe vi zabraneno da spomenavate g-n Kolev.
Posted by: ---------.-----------.-------- (IP Logged)
Date: March 07, 2005 01:20PM

g-N moderator ako obichate otgovorete na men -priateliat na Nikolai.Kakvo mislite da pravite.Beshe vi daden shans da se izvinite i sled vreme da mahnete vsi4ko pisano ot Nikolai i po negov adres.Ne go napravihte-ne vzemate merki -da prestanat bezpo4venite obvinenia po negov adres-obidi-i ynijitelno otnoshenie.Dokade shte stignete taka.Naistina li iskate da se smeni nasila programnata shema na foryma vi i vie da si otidete ot tyk?opravete si speshno foryma i napravete tova koeto vi kazah-taka shte e nai dobre za vshi4ki.Za da niama koi koi e-vavedete si registratsii i drygite merki.Inache vie i forymat vi otiva na sad.

Re: G-n moderator beshe vi zabraneno da spomenavate g-n Kolev.
Posted by: Fiorre (IP Logged)
Date: March 08, 2005 12:34PM

Г-н Модератор,

Много ви моля да изпълните молбата на приятелят на г-н Колев и наистина да махнете всичко писано от г-н Николай Митев Колев. От самата си поява тук г-н Колев не е написал един смислен ред, не е предложил една стройна теза, не е отговорил веднъж по същество на зададен към него въпрос. Разбирам, че вие сте интелигентен и демократичен човек и че сте го оставили свободно да изразява своята "позиция", но щом той, самият, подкрепен от своето обкръжение, държи да анулира постингите си - моля ви, позволете му и му помогнете. Така ще помогнете и на другите участници!
Колкото до извинението - нека г-н Колев поиска извинение от самия себе си, защото той единствен е виновен за ситуацията, в която се намира.
Обръщам се с молба към всички - нека да се опитаме да възстановим предишният облик на форума. Безсмислено е да ставаме свидетели на обиди, закани, заплахи и всякакви други форми на зло, с които г-н Колев и компания свободно си служат. Нека просто да ги подминаваме!

Г-н Колев, пожелавам ви много здраве, лично щастие и успехи. С цялото ми уважение към вашата личност искам да знаете, че оттук нататък аз ще третирам вашите постинги като компютърна грешка, на която всеки път ще давам "Ignore".

Re: G-n moderator beshe vi zabraneno da spomenavate g-n Kolev.
Posted by: ---------.-----------.-------- (IP Logged)
Date: March 08, 2005 11:00PM

Tova e otkrovenna laja.Niki-ptriateliat mi fiore napisa mnogo redove-dori temi.Za lajata na evolutsiata-Za-gennoto preprogramirane a ne kreatsionizam.Za ontodialektikata na g-n Milko Garchev.Za svoeto vijdane za Bog-bezkrainost-astrpfizichni konstanti kato-skorost na svetlinata a be mnogo sa.Skapa fiore-na vas pak kakvo e storil Niki?potresavashto i izymitelno e vasheto tvardenie.Obidno e.Toi dori vi otgovori savsem kyltyrno-a obidite pochnaha ot moderatora-ima go cherno na bialo tyk i pri nas.Tvardenieto vi i povedenieto vi na vsi4ki tyk prili4a na niakakav zagovor-glypav san li...Zaplahata doide sashto ot moderatora-bezpri4inno toi dade yltimativen srok na Niki da my otgovori ina4e shtial da iztrie vsi4ko negovo.Moderatora se darja neyvajitelno kato razdavashe moralni kvalifikatsii i harekteristiki -bez da ima tova pravo-grybo i neverno.Dori ne e sreshtal priateliat mi-i ne go poznava.Prosto go drazni kreatsionisti4nata my teoria i istinata za Boga i inteligentnoto i tvardo izobli4enie na priateliat mi.Na koeto toi dori ne moja da otgovori-na mnogo neshta-a te stoiaha s mesetsi.Moderatora zaobijda s-"natsypeni pozi"i t.n.A za TAKANARE4ENATA ATAVIEL DA NE GOVORIM.TIA PO4NA 1-DA PREDIZVIKVA AROGANTNO SAS-"HAIDE OSADI ME DE.sMESHNIK."i PRODALJI DA LAJE-OTRI4A I T.N.SEGA PAK I VIE.YMI6LENO NE VI OTGOVORIH NA VA6IA OTGOVOR.OSTAVIH VI DEMOKRATI4NO DA SI JIVEETE S VA6ITE NEVERNI TEORII.A I VIE NE OTGOVORIHTE NA VSI4KO NA NIKI.VIDNO E 4E SAVSEM NE MOJETE DA PRIEMETE TEZATA MY-I 4E NIE SME PRAVI.NEYMI6LENO ILI NARO4NO LI GO PRAVITE. N I A M A DA TRIE NI6TO ZA6TOTO RISKYVA MNOGO-NE SE E IZVINIL-NE NAPRAVI ZABELEJKA NA ATAVIEL IMA GREHOVE-DARJAN E V SHAH-I RISKYVA DA OTIDE NA SAD.TOI OBIDI SAS-"SELOTO I LYDITE-KATO IZKARA PRIATELIAT MI LYD"I SHTE SI PLATI ZA TOVA SVOEVOLIE I ZLO-TOI-ATAVIEL-VSEKI KOITO ZAEMA STRANATA NA NEPRAVDATA.KASNO E-VASHIA FORYM NIKOGA NIAMA DA BADE SA5TIA.ILI VSI4KI DTE OBSEBENI OT ZLI DYHOVE I NAPADATE NEVINNI HORA I STE SLEPI.ILI STE LYDI.ZNAEM 4E E PARVOTO-PO LOGI4NOTO E TO.

Re: G-n moderator beshe vi zabraneno da spomenavate g-n Kolev.
Posted by: Илия Кожухаров (IP Logged)
Date: March 09, 2005 12:51AM

Уважаеми господин Колев (който вмества в себе си още и Левски, и Ошо, и Буда, и И(и)сус, и Мохамед, и Istinata, и всевъзможни приятели – дали пропускам някого или да обобщя като кажа: "...и всички онези 'все добри духове', които еднакво не знаят граматиката на българския език, еднакво проявяват еднаква доза неосведоменост по въпросите на доброто възпитание, еднакво изискват някой да им отговаря на въпроси, имащи единственото общо качество да са неясни, еднакво проявяват нахалството на абсурдни хазяйнически претенции и така нататък, и така нататък, все 'еднаквости', поради които, вероятно, с лекота и в удобство си съжителстват в някакво умилително хармонично цяло в едно астро-био-психо-физическо тяло, което се люлее в бурни приливи отливи и най-малкото не знае дали иска да бъде или не в този форум"?)

Та, многоуважаеми господин Колев и &,

1. Бихте ли бил така добър да ми направите услугата и да ме уведомите, кога възнамерявате да заведете делото за нарушените Ви "конституционни" (и изобщо "граждански" права)? Надявам се и на още нещо – да споделите от какъв характер ще бъде искът Ви, а и евентуално по кой член (или по-вероятно, група членове, а дори и цели глави) от кой закон (или закони) ще търсите възмездие за нанесените Ви щети. Допускам, разбирате, че на мен, а и на други хора (в това число и от други сайтове и форуми, които по Ваше собствено признание са Ви захлопвали електронните си врати) ще ни се наложи да търсим адвокати с конкретен профил на специализацията си.

2. Дали бих могъл да се надявам, че, ако коленопреклонно отправя към Вас молба да започнем съдебния процес още в тази минута – открито и тук в този форум, Вие бихте се съгласил?

3. Дали бихте приел, до започването на очевидно очакващия ме съдебен процес (в истинска съдебна зала или виртуално, тук), всички Ваши текстове от всички Суб-форуми в този сайт постепенно да бъдат събрани в един отделен Суб-форум, от рода на: "Николай Митев Колев и &"? Мисля, че така процедурите по предварителното следствие, формирането на обвинението, подготовката на защитата и прочие ще бъдат значително и ефективно подпомогнати. (Разбира се, не скривам, че предлагайки всичко това, се надявам тази моя изначална готовност за пълно съдействие на следствените и правораздавателни органи да бъде зачетена при произнасянето на присъдата, която очевидно все повече и повече се спуска над главата ми със страховитата си справедливост.)

Неизразимо-високоуважаеми господин Колев и...,

Бихте ли разрешил само два незначителни последни въпроса:
1. Дали поне веднъж сте се замислил над факта, че, за да имате възможност да пишете (в това число и да отправяте претенции и обвинения), някой е платил пари и е похабил време, за да създаде средата, в която пребивавате?
2. Ако евентуално считате, че посоченото в предходния въпрос е нещо незначително, то не бихте ли се заел със създаването на собствен сайт, в който да настаните онзи дух, който считате, че трябва да витае в подобни пространства? (Мисля, че така ще можете да ни дадете Своя Великодушен Практически Пример. Примера на Нашия и На Цялото Човечество Учител.)


Re: G-n moderator beshe vi zabraneno da spomenavate g-n Kolev.
Posted by: Атевиел (IP Logged)
Date: March 09, 2005 01:28PM

Здравей Илия,

Приветствам предизвикателството, което си отправил към г-н Колев и твърдо заставам зад теб! Дори ще приема ролята и на обвинител в потенциалният съдебен процес, като обвинението ми ще се състои в отказването на г-н Колев да погледне към себе си и умишленото въвеждане в заблуда на участниците в този форум, представяйки се с различни имена. Няма да пропусна да разгледам и цялостното му психическо състояние, в крайна сметка, може да се окаже невменяем и съответно неподлежащ за съдебна отговорност, а единствено за онези заведения, в които учат хората на мисловна яснота и смисленост.

Защото аз определено виждам проблеми в неговата личност, с това последно негово изявление като приятел на себе си ...

Бихме могли да му помогнем, стига да пожелае.

Поздрави от мен!

Re: G-n moderator beshe vi zabraneno da spomenavate g-n Kolev.
Posted by: ---------.-----------.-------- (IP Logged)
Date: March 09, 2005 01:58PM

Tokyshto napisah dalag otgovor no sistemata mi go iztri.Stranno savpadenie g-tse Ataviel-tova stana to4no kogato vie postnahte tova.Zloto se namesi.No vi e otgovariano predi-no vie ne pomnite-ne iskate da obarnete vnimanie i t.n.Stiga ste lagali i izkriviavali vsi4ko.Pomognete na sebe si-ne se podigravai gospoji4ke -prokleta mashina-polovin 4as-4e i 4as li go pisah toia otgovor.Vie ste nekorektni i bez moral-ne si priznahte-obijdahte-ne otgovorihte na ne6ta za koito pak pitate.Zatvariate si o4ite pred izobli4eniata ni-i ne zaslyjava 4ovek da se zanimava s takiva kato vas.Nito Ataviel shte bade nakazanaot moderatora -nito toi shte si opravi forymat i shte si izpalniava zadaljeniata.Niama ymi6lena zablyda g-tse.Vie ymi6leno lagahte -4e ne ste obijdali-a obidihte i t.n.Problemite idvat ot vas.Vie ste bez kapka moral.Bog shte vi nakaje vas-za sada ne se znae-moje i da ima i niama.Ne jelaem sobstven-"syb forym"Nito shte si pravim na6 forym-ima problemi s ob6tyvaneto s tia ma6ini v taia Mreja.Ne sme y4iteli-Bog e y4itel-Ako shte toi shte se napishe kniga.Togava moje da otgovorite na tsialata kniga-no niama da smeete-niama da ima prosto kakvo da kajete.Togava moje da mi doidete na gosti i da si vidim o4ite i-"psihi4noto satoianie"-dyhat.

Re: G-n moderator beshe vi zabraneno da spomenavate g-n Kolev.
Posted by: Атевиел (IP Logged)
Date: March 09, 2005 10:44PM

Значи, г-н Колев, да разбирам, че не желаете да ви помогнем и да "просветлите" умът си, дори поне да се научите да слушате, когато не говорите. И да не правите нито само едното, нито само другото.
В такъв случай - аз също повече няма да обръщам вниамние на постингите ви. Ще последвам решението на fiorre.

Re: G-n moderator beshe vi zabraneno da spomenavate g-n Kolev.
Posted by: FRANK LAMPARD (IP Logged)
Date: March 10, 2005 05:14PM

Tova e neverno zakly4enie-Ataviel.Vseki jelae pomo6t-prosto e pretseneno 4e v sly4aia 4ovek moje i ima danni isili da se spravi i sam.Fiore barka s pretsenkata si za toia 4ovek i pisanoto ot nego-kakto i vie.OCHEVADNOE.Dokazatelstvata-i na neia i na vas-postoianno se otgovaria.No tozi chovek vi chete i vi znae teoriite-a vie dvete-ne savsem.Taka biagate-a biagstvoto ot problemite ne e reshenie.Zashto ne dopysnete 4e moje bi vie barkate i ne ste pravi.Chovekat inteligentno i dobriahki vi predizvika-napisa vi-4e shte napishe kniga a vie bihte mogla da my otidete na gosti i da my pomognete kato si pogovorite nadalgo.E shte go napravite li.Kniga ima-dori v neoformen vid.Coveka sa6to vi napisa -4e e protiv taia-nesavarshenna forma na obshtyvane s mashinite i Interneta.Zashto ne ostavite lichnia si imeil na nego-a toi negovia na vas-i da si ygovorite sreshta.Sashtoto vaji i za moderatora.A zashto ne i obshta sreshta na vsi4ki ot tozi forym -eto vi ideia.



Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.