Дали едното е породило другото? (Да речем - за разнообразие.) Или и двете са се появили едновременно? Дали имаме някакво знание по въпроса? Или можем да раждаме единствено хипотези? 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Доказвам произхода на доброто и злото на: 01.02., 01.05. и 01.08.2009 г.
Posted by: LOST NEO WORLD (IP Logged)
Date: December 14, 2008 01:19AM

Моята история е много странна.Белязана с невероятни съвпадения-случайности уж-с много дежавута и т.н.Но най общо съм свел всичкото до следното.Ако съществува зло в света вечно като недостатък заедно с доброто-неправилното с правилното то аз ще го разбера по съдбата си.Преди бях заложил знак -ако има Бог някакъв да ми отговори по 2 начина.1 во казах на баща си да ми сложи една вещ в една от 2 те ръце.Той я сложи в ръка в която си бях наумил че е доброто-лявата-нали от областта на сърцето-лявата област.Аз приемам само здравият разум и логически обосновани аргументи но по това време не издържах.Питах го защо в лявата-той ми каза че знаел коя е лявата и аз леко се усъмних...2-ро бях си казъл една жена от 1 фирма да я няма в нея когато отида да си поръчам една синя птица на щастието на рисунка на 1.11.Но така стана че не отидох.А си я взех от друга фирма на 8.11.числото 8 е свързано с безкрайността за мен-заради обърнатия символ-знак за безкрайност-китайското число на пълнотата и това че живея в 8 ет блок с номер 8-номерът на леглото на което лежах като ме оперираха и т.н.Но при мен 9 е култовото число-като в филмът Изгубени-постоянно ме преследва.На 9.7 съм раждан-на 9.11.1991 съм кръщаван към адвентна християнска църква.На 9.11.1996 в събота пак излязох от казармата-по нуморологията съм 9...Но не това е най важното.Открих и доказах че в живота ми има цикли от времена и събития които се повтарят почти изцяло но с отрицателен знак.Примерно точно преди 10г 1995 г влизам в един апартамент на бабичка адвентистка.После след 10г- 2005г влизам пак там дори когато тя не е сред живите-взех си ибм компютър от синът й..Даже наскоро ми се случи така че в 1 същи месец дойде полицай до вратата ми за 2 поредни години-без да съм направил нищо...А когато трябваше да ходя алтернативна през 2000г на 1.2.2000г се усъмниха в годноста ми за АС-алтернативна служба.После ме писаха НГВС на 1.8.2000г с диагноза-личностно разстройство.Бях разбит от сектите и с любовно разачарование и т.н.Но забелязях че си плащам задето бях адвентист и за ония години-много ясни знаци и то крещящи имам затова.И тоя период на плащане почва или от 1.2.2000г когато не случайно ме рязоха -операция на тестисите-и то не случайно на тях като не случайно щях да съм при алтернативните дето ги приемаха с вид религия.После разбрах защо са ме рязали -за да не ходя при сектите и алтернативната.А и да си платя-нещо като насилствено обрязване.Та периодът ми на плащане пред НННРС-невидимите-неземни-нематериални-разумни същества може да почва и от 1.8.2000г-логично е.От 1.8.2000-1.5.2009 са толкова месеци като от 9.11.1991-1.8.2000г.И ако се окаже че има някакъв Бог било то не от официална религия и въобще аз трябва да се оправя тогава на нея дата.Ако е по официалните религии дата затова е през 1.2.2009г-или 2.2.2009 деня на мъжкият празник.Не вярвам това да се окаже истината.Понеже съм си имал работа със всякакви явления-паранормални уж-като полтъргайсти-Нло и т.н. то при мен е доказано съществуването на разум отвъд човешкият.Ако обаче истината за света се окаже лоша-или злото си е съществувало с доброто-или никое от тях по точно вечно то ще стане нещо на 1-8-2009г с мен.Тогава ще се окаже че може би съществуват безброй кубични матрици които си правят разуми и вселени а те последните се саморазрушават защото е естествено като творения да преминават през тоя процес.Това би било и най тайната теория на конспирацията която няма да има смисъл от доказването й тъй като свят без Бог няма и смисъл като съществуване отвъд земното.Така че на една от 3-те дати-1.2.2009 или 1.5.2009г или 1.8.2009г ще докажа една от 3те възможни хипотези за съществуването на света.1-та-Бог от някакви официални религии.Изключено е за мен това да се случи.2-та-Бог от неофициални религии-примерно умереният дуализъм в частност или като цяло гностицизмът.Или 3та-несъществуването на Бог и смисъл отвъд земният живот.По реда на номерата-1.2-1.5-1.8.2009г.Това е.Нео.



Edited 2 time(s). Last edit at 12/14/2008 03:01PM by Илия Кожухаров.

Re: Доказвам произхода на доброто и злото на: 01.02., 01.05. и 01.08.2009 г.
Posted by: Илия Кожухаров (IP Logged)
Date: December 14, 2008 03:15PM

Думата "доказвам" и нейните производни се употребяват много лесно. Но само в редки случаи зад тях се крият действителни доказателства.

Re: Доказвам произхода на доброто и злото на: 01.02., 01.05. и 01.08.2009 г.
Posted by: Anonymous User (IP Logged)
Date: April 04, 2009 09:18AM

Една малка корекция на датите-само с 9 дена-не на 1.5.9 а на 21.4.9 ще докажа всичко.2 от датите вече минаха-1.2-1.3 те поскоро бяха грешка.Но 21 ми е особената дата-4-5 такива съм имал.От 21.12.1990-21.2.2000г са точно толкова дни колкото от 21.2.2000-21.4.2009г. 9 г и 2 м ако не се лъжа.2 периода-1я е когато се занимавах с библии и подобни.А 2 -я когато си плащам заради 1-я когато ми се е разминало с вярванията ми в неверни нестандартни религии.Или 21.2 когато ме рязоха в тестисите умишлено за да не отида алтернативна и да спра да се занимавам с църкви е началната и крайната точка на 2-та периода.От нея дата почва да се броят дните от 21.12.1990г.Съвпаденията са още по железни.Интерестното е че откъдето и да почна лошият си период крайната дата все се пада 21.4.9г.Но по логичната е от операцията а не от 1.8.00г.Или сега през 21.4.9г ще свърши плащането ми за 1 я период интерестно пак в датата 21.2-или 21.4.09г изплатено заради 21.2.00-това е ако има 1 Бог както преди все съм си мислил.А не както наскоро все се заблуждавах с уфо-гностични и т.н миш-маш теориийки.По логична е тази ми нова постройка на летоброенето защото съм почнал да ходя по църквите около 21.12.1990 а не 9 м после при кръщението си на 9.11.1991г-така че датата 1.8.00 когато ме писаха нгвс отпада.Нгвс съм бил още при операцията си-на 21.2.00г.Така че очакванията ми за негоден за живота изцяло и черни предсказания на 1.8.09г със черната уфо теория просто няма да се сбъднат.Така е -демоните не спят-те непрестанно заблуждават.До тук съм с тия теории-този симпатичен но скучноват сайт и интернета.



Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.